Doping Hafıza – YKS KPSS LGS DGS 1.5 Download For Android Latest Version

Short Mod Apk Description: Görsel ve duyusal hafıza teknikleri mottosuyla yola çıkan Doping Hafıza, kurulduğu günden bugüne geçen süreçte binlerce öğrencinin aktif bir şekilde yararlandığı çok büyük bir online eğitim platformu olmayı başarmıştır.

Doping Hafıza’nın bu başarısında vizyoner bir bakış açısı, prensiplerden taviz vermeden çok çalışma ve uzman bir kadroya sahip olmanın önemli bir payı vardır.

Doping Hafıza’yı tanımlayan kavramlar: öncü, güncel, dinamik, inovatif. Bu çerçevede sınavlara hazırlıkta referans noktası haline gelen Doping Hafıza çağı yakalayan öğretim unsurları ve yapay zeka teknolojisi ile gelişimini ileri noktalara taşımaktadır.

Doping Hafıza bünyesinde YKS, KPSS, LGS ve DGS’ye online hazırlık paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerde Doping Hafıza; hafıza teknikleri, animasyon ve simülasyon kullanımının yanı sıra video çözümlü soru bankası, yapay zeka destekli akıllı test paneli ve Reflekslerle Matematik gibi belli derslerde geliştirdiği özel konseptleriyle öğrenciler için doğru bir adres olma kimliğini göstermektedir.

Bu mobil uygulama Doping Hafıza Online Eğitim Platformu’na kayıtlı öğrencilerin bilgisayarda yararlandığı tüm ders imkanlarından mobil platformlarda da yararlanması için Doping Hafıza tarafından geliştirilmiştir.

Eğitimlerimiz CD/DVD/Kitap formatında değildir. İnternet üzerinden online üyelik ile izlenebilen video derslerden ve sürekli güncellenen test panelinden oluşmaktadır.

Kurulum Bilgisi: Doping Hafıza Online Eğitim Programı’nda 2 cihaz kullanım hakkınız mevcuttur.
“1 Bilgisayar + 1 Telefon” veya “1 Tablet + 1 Telefon” üzerinden çalışmaktadır.
Aynı anda Bilgisayar + Tablet kurulumu yapılamamaktadır..

Doping Hafıza kullanıcısı iseniz teknik destek almak için 0212 236 74 41 numaramızı arayıp 8’i tuşlayarak teknik destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
Doping Memory, which started out with the motto of visual and sensory memory techniques, has managed to become a very large online education platform that thousands of students have actively benefited from since its establishment.

A visionary perspective, hard work without compromising principles and having an expert staff play an important role in this success of Doping Memory.

The concepts that define Doping Memory: pioneering, current, dynamic, innovative. In this framework, Doping Memory, which has become a reference point in preparation for exams, carries its development to advanced points with the teaching elements and artificial intelligence technology that catches the age.

Doping Memory has online preparation packages for YKS, KPSS, LGS and DGS. Doping Memory in these packages; In addition to the use of memory techniques, animation and simulation, it demonstrates the identity of being the right address for students with its special concepts developed in certain courses such as video-solved question bank, artificial intelligence-supported smart test panel and Mathematics with Reflexes.

This mobile application was developed by Doping Memory for students registered to the Doping Memory Online Education Platform to benefit from all the course opportunities on the computer, also on mobile platforms.

Our trainings are not in CD / DVD / Book format. It consists of video lessons that can be watched with an online subscription and a constantly updated test panel.

Installation Information: You have the right to use 2 devices in the Doping Memory Online Training Program.
It works over “1 Computer + 1 Phone” or “1 Tablet + 1 Phone”.
Computer + Tablet setup cannot be done at the same time.

If you are a Doping Memory user, you can reach our technical support team by calling 0212 236 74 41 and dialing 8 to get technical support.
Sürüm bazlı güncellemeler yapıldı

Information:

 • Update Date: 2020-11
 • Signatures: MD5, SHA-1, SHA-256 signatures
 • Supported DPIs: nodpi
 • APK Version: latest version added
 • Downlaoded Size: 47.59 MB (249 bytes)
 • Android Requirement:
  Min: 4.2 and up (Jelly Bean MR2, API 18)
  Target: Android 9.0 (Pie, API 28)

Doping Hafıza – YKS KPSS LGS DGS 1.5 APK (MOD, Unlimited Money) For Android Download

How to install Apk Mod file

 1. Install downloaded (com.dopinghafiza.mobile.app) APK file
 2. Extract folder
 3. Start app and enjoy

Whats’ New:

 1. All previous Bug of Doping Hafıza – YKS KPSS LGS DGS Fixed
 2. Upload New Version
 3. Virus Remove
 4. Doping Hafıza – YKS KPSS LGS DGS Unlimited Money Added

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *