Survey Mobile Download For Android Latest Version

Short Mod Apk Description: Firmaların ürünleri piyasa çıkarmadan önce ürünleri hakkında risk analizi yaptığı bir anket platformudur. Anketlerimiz uluslararası firmalar tarafında hazırlanmakta olup, fikirleriniz ile ürün geliştirilmesine katkıdan bulunmuş olursunuz. Katıldığınız her anketten ParaPuan kazanıp bu ParaPuanları nakite çevirip kullanabilirsiniz. Katıldığınız anketlerin konusu değişkenlik göstermektedir.

İstediğiniz her noktadan Survey Mobile üzerinden anket doldurarak değerli görüşlerinizi paylaşarak piyasada bulunan ya da piyasa çıkacak olan ürünlere yön verebilirsiniz. Bazı anketlerimiz ParaPuan kazanırken bazı anketlerimizden sürpriz ürünler + ParaPuan kazanabilir bu ürünler ilgili görüşleriniz anketlerde istenebilir. Ürünler için Survey Mobile her hangi bir ücret talep etmez kargo dahil olmak üzere tamamen ücretsizdir.Bazı anketlerde kullanım alışkanlıklarınız alınabilir bazılarında ise finansal konulardaki düşüncelerinize başvurulabilir.

Anketler uygulamayı yükledikten sonra oluşturduğunuz profiledeki kriterlere göre gönderilmektedir. Her anketin konusu farklıdır. Size uygun olan anketler bildirim, sms, mail yoluyla size ulaştırılır. Profili bilgileriniz zaman içerisinde değişecektir. Profilinizi dilediğiniz gibi değiştirebilir güncel bilgilerinizle daha çok ankete katılabilirsiniz.
It is a survey platform where companies make risk analysis about their products before releasing their products to the market. Our surveys are prepared by international companies, and you contribute to product development with your ideas. You can earn MoneyPoints from every survey you participate in and use these MoneyPoints by converting them into cash. The subject of the surveys you participated in varies.

You can direct the products on the market or to be released in the market by sharing your valuable opinions by filling out surveys on Survey Mobile from any point you want. While some of our surveys earn MoneyPoints, some of our surveys can earn surprise products + MoneyPoints, and your opinions about these products can be requested in surveys. For products, Survey Mobile does not charge any fees, including shipping, and is completely free.

Surveys are sent according to the criteria in the profile you have created after you install the application. The topic of each survey is different. Surveys suitable for you are delivered to you via notification, sms, e-mail. Your profile information will change over time. You can change your profile as you wish and participate in more surveys with your current information.
Hata düzeltmeleri

Information:

 • Update Date:
 • Signatures: MD5, SHA-1, SHA-256 signatures
 • Supported DPIs: nodpi
 • APK Version:
 • Downlaoded Size: 47.59 MB (62920 bytes)
 • Android Requirement:
  Min: 4.2 and up (Jelly Bean MR2, API 18)
  Target: Android 9.0 (Pie, API 28)

Survey Mobile APK (MOD, Unlimited Money) For Android Download

How to install Apk Mod file

 1. Install downloaded (com.maxithings.surveymobile) APK file
 2. Extract folder
 3. Start app and enjoy

Whats’ New:

 1. All previous Bug of Survey Mobile Fixed
 2. Upload New Version
 3. Virus Remove
 4. Survey Mobile Unlimited Money Added

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *