Turkcell Platinum Download For Android Latest Version

Short Mod Apk Description: Turkcell Platinum uygulaması ile Platinum dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Uygulama ile sadece size özel Platinum Müşteri Temsilcisi’ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinum Hizmet Ekibi’ni çağırabilirsiniz.

Uygulamadaki Hesabım bölümünden kalan kullanımlarınızı görebilir, güncel faturanızı öğrenebilirsiniz. Yurt dışı kullanımlarınız için size en uygun tarife ve paketleri, gideceğiniz ülkeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum uygulaması ile ücretsiz vale, ücretsiz havalimanı transferi, sinemada ve birçok etkinlikteki ayrıcalıklara kolayca erişebilir, üstelik bu ayrıcalıkları sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Platinum’un ayrıcalıklı dünyası sizin ve sevdikleriniz için elinizin altında.
Turkcell world with all the privileges of Platinum Platinum application to add comfort to your life with you. All communications to the tariff that meets your needs, without waiting and the responsible service coming up to a phone port you want in the new device special offer free valet service, free airport can be easily accessed through the application of transfer and many more privileges.

Applications can be accessed only with special Platinum Customer Representative to you by e-mail or phone at any time. Telephone, come to your door to all questions and inquiries related to your line of tablets or Turkcell serving you can call the Platinum Service Team.

You can see the rest of the application to use My Account, you can learn your current bill. And package that suits you best tariff for your usage abroad, you can easily reach your destination by selecting the country.

Turkcell Platinum application with free valet service, free airport transfers, theater and easy access privileges in many events, and you can share this privilege with your loved ones. Platinum’s privileged world at your fingertips for you and your loved ones.
Platinum ile Kazandıran Rotalar artık uygulamamızda. Seçili Platinum Rota’larda yürüyüşünüzü tamamlayın, size özel hediyeleri kazanın! Ayrıca uygulama genelinde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapılmıştır.

Information:

 • Update Date:
 • Signatures: MD5, SHA-1, SHA-256 signatures
 • Supported DPIs: nodpi
 • APK Version:
 • Downlaoded Size: 47.59 MB (14135 bytes)
 • Android Requirement:
  Min: 4.2 and up (Jelly Bean MR2, API 18)
  Target: Android 9.0 (Pie, API 28)

Turkcell Platinum APK (MOD, Unlimited Money) For Android Download

How to install Apk Mod file

 1. Install downloaded (com.turkcellplatinum.main) APK file
 2. Extract folder
 3. Start app and enjoy

Whats’ New:

 1. All previous Bug of Turkcell Platinum Fixed
 2. Upload New Version
 3. Virus Remove
 4. Turkcell Platinum Unlimited Money Added

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *